EasyShaiya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bine ati Venit pe Forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 [GS]StarFall GS degeaba

Go down 
5 posters
AuthorMessage
auras




Posts : 141
Join date : 2011-05-14
Age : 28
Location : buzau

[GS]StarFall GS degeaba Empty
PostSubject: [GS]StarFall GS degeaba   [GS]StarFall GS degeaba EmptyWed May 25, 2011 8:22 pm

Deci nu stiu star m-ai enervat umpic. Observ ca comentezi la [GS]Clown ca injura degeaba sau chesti dastea sunt si eu de acord. Dar in locul tau eu mi-as tine gura daca as sti ca sunt cu musca pe caciula.
Dupa cum ai zis si tu un GS nu ar trebuii sa injure sau chesti dastea, dar un GS nu ar trebuii sa faca stats panding .... si nu ma lua ca ai stat toata ziua in pvp ca intr-o zi nu se pot face 1k kill. Un event nu ai facut de cand esti GS sau macar sa te chinui umpic de pvp sa dai pe "chat to all member ": lightie/darkie came to pvp. Si nu sunt doar singurul care mi se pare ca sunt degeaba mai sunt si alti dar poate nu au tupeu sa zica What a Face What a Face What a Face What a Face
Plus ca eu ti-am dat vot ca m-ai rugat si poate si alti .... ai 2-3 accounturi pe forum dar ma rog "poate " sunt ale prietenelor tale care stau cu tine.
Back to top Go down
[GS]Devil

[GS]Devil


Posts : 192
Join date : 2011-05-01
Age : 29
Location : Judet Argesi com.Mihaiesti sat. Valea-Popi

[GS]StarFall GS degeaba Empty
PostSubject: Re: [GS]StarFall GS degeaba   [GS]StarFall GS degeaba EmptyWed May 25, 2011 8:43 pm

Multi au iau dat vot pt ca iau rugat in particular sau pe mes in privinta cu stad pad am mai vb cred ca si pe forum ca si GS tr sa actionezi in privinta la asta eu cel putin de cand sunt GS am reportat direct lui dan un stat pad la care am fost de fata si in cateva min am vb cu toti sa se opreasca . Partea a-2-a cu injuraturile daca si un GS vb asa atunci ce sa le mai ceri la alti poate cine a devenit GS nu stie sa citeasca si eu regulamente si altele da poate nu au experienta in forumuri in plus de toate ca GS tr sa actionezi cand cineva vb uram mai ales in trade sau in NM prin ah nu sa stai degeaba si sa incepi si u daca nu inceteaza report cu screem shot pe forum si iati rezolvat.Ma intorc cu privire la Stat pade am vb cu multi chiar si in trade sa descarce programul fraps http://www.fraps.com/download.php sal instaleze si cand e vb de asa ceva sa faca video postare in youtube si dupa in report.
Corect multi GS au fost facuti mai degeaba da ma gandesc ca cei care sunt ai si bunul simt pe langa ei .
Cu privire la evente ca sa mai faci event acu va intreb ce premi sa mai dai? totul se gaseste foarte usor.
[GS]Star la cate comuri am eu in forum multe din ele ai bagat niste reply de mai bn te abtineai si cand ceva iti cere ceva pe topin incearca sa respecti uitativa aici si o sa vedeti imediat https://easyshaiya.forumattivo.com/t29-sa-vedem.
Dupa parerea mea eu zic sa facem aici voturi inpotriva l GS pt tn multi nu prea le convine astept si alte pareri .BFT si daca o sa ramai GS ai grija ce o sa faci in continuare.
[GS]StarFall GS degeaba Dmcr

Back to top Go down
http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
[GM]Dan
Admin



Posts : 125
Join date : 2011-04-27
Age : 43
Location : Bucuresti

[GS]StarFall GS degeaba Empty
PostSubject: Re: [GS]StarFall GS degeaba   [GS]StarFall GS degeaba EmptyWed May 25, 2011 11:16 pm

Daca aveti dovezi cu comportament nedemn de un GS sau dovezi de stat padding va rog sa le raportati si o sa am grija imediat, vreau sa cred ca aici pe server suint mai putini hackeri si si alte feluri de uscaturi decat pe alte servere.
Back to top Go down
[GS]Taz

[GS]Taz


Posts : 68
Join date : 2011-04-28
Age : 81
Location : Suceava

[GS]StarFall GS degeaba Empty
PostSubject: Re: [GS]StarFall GS degeaba   [GS]StarFall GS degeaba EmptyThu May 26, 2011 12:21 pm

un singur motiv ar fi stat padding...nu cred ca intro seara la pvp faci 600 kills >.>
Back to top Go down
[GS]Devil

[GS]Devil


Posts : 192
Join date : 2011-05-01
Age : 29
Location : Judet Argesi com.Mihaiesti sat. Valea-Popi

[GS]StarFall GS degeaba Empty
PostSubject: Re: [GS]StarFall GS degeaba   [GS]StarFall GS degeaba EmptyThu May 26, 2011 2:55 pm

daca ar fi fost un pvp in arena atunci se faceau peste 600kil da asa pe mape nu pra ai sanse daca nu sunt pleyeri dornici sa tina pvp-ul
affraid Sleep
[GS]StarFall GS degeaba Dmcr

Back to top Go down
http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
[GM]Dan
Admin



Posts : 125
Join date : 2011-04-27
Age : 43
Location : Bucuresti

[GS]StarFall GS degeaba Empty
PostSubject: Re: [GS]StarFall GS degeaba   [GS]StarFall GS degeaba EmptyThu May 26, 2011 10:34 pm

Asta e o presupunere dar ptr a putea sa sterg ranku cuiva imi trebuie dovezi, un caracter care i-a facut kill.
Back to top Go down
[GS]StarFall

[GS]StarFall


Posts : 201
Join date : 2011-05-08
Age : 35
Location : Cluj

[GS]StarFall GS degeaba Empty
PostSubject: Re: [GS]StarFall GS degeaba   [GS]StarFall GS degeaba EmptyTue Jun 07, 2011 4:06 pm

unu nu pot intelege dc Auras se baga peste tot si de mine si de Clown ? dak ceva nui place report deodata..
Back to top Go down
auras




Posts : 141
Join date : 2011-05-14
Age : 28
Location : buzau

[GS]StarFall GS degeaba Empty
PostSubject: Re: [GS]StarFall GS degeaba   [GS]StarFall GS degeaba EmptyTue Jun 07, 2011 5:55 pm

starfall imi pare rau sa te dezamagesc dar topicul e de saptamani lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
Sponsored content





[GS]StarFall GS degeaba Empty
PostSubject: Re: [GS]StarFall GS degeaba   [GS]StarFall GS degeaba Empty

Back to top Go down
 
[GS]StarFall GS degeaba
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EasyShaiya :: Report-
Jump to: