EasyShaiya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bine ati Venit pe Forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 discuti caractere Dark/Light

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Shaiya




Posts : 1
Join date : 2011-05-17

discuti caractere Dark/Light Empty
PostSubject: discuti caractere Dark/Light   discuti caractere Dark/Light EmptyTue May 17, 2011 5:39 pm

eu asi propune ca sa nu mai fie mutati de colo pana colo playeri din light in darks si invers ca in timp o sa ajunga multi playeri pe servar da depinde daca o sa tina pt pvp si eu propun ca tot ce a fost mutat pana acu sa revina la locul lor light de pe darci sa revina unde siau facut caracterul pe cont adika light si invers mi se pare o prostie ca un player dintro uniune opusa sa joace inpotriva la ai lor sau cel putin daca tot au for mutati sa ii transforme in darks.
Astept si parerile altora.
In curand o sa devina cel mai bun servar de pvp. Very Happy
Back to top Go down
auras




Posts : 141
Join date : 2011-05-14
Age : 27
Location : buzau

discuti caractere Dark/Light Empty
PostSubject: Re: discuti caractere Dark/Light   discuti caractere Dark/Light EmptyTue May 17, 2011 7:03 pm

mda aceasta sectiunea cu mutararea raselor din lightie in darkie sau invers este facuta , deoarece dupa cum vezi tu ducem lipsa ne darkie in pvp si se mai permite unor lightie sa se muta pe darkie :
Back to top Go down
[GM]Dan
Admin



Posts : 125
Join date : 2011-04-27
Age : 43
Location : Bucuresti

discuti caractere Dark/Light Empty
PostSubject: Re: discuti caractere Dark/Light   discuti caractere Dark/Light EmptyTue May 17, 2011 9:52 pm

Daca nu as muta light pe dark am sta si ne-am uita unii la altii, ne-am zgaria pe fata de plictiseala, multi au plecat de pe server de plictiseala.
Back to top Go down
Sponsored content





discuti caractere Dark/Light Empty
PostSubject: Re: discuti caractere Dark/Light   discuti caractere Dark/Light Empty

Back to top Go down
 
discuti caractere Dark/Light
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Devil Disciples recruits all lightie player
» All Players Light
» tipul playerului de la light
» The Divine Dark
» vreau sa ma mut in dark

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EasyShaiya :: General Discussion-Topicuri Generale-
Jump to: