EasyShaiya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bine ati Venit pe Forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 [GM]Aplicatie/[GM]Aplication

Go down 
+6
auras
YouCrazY
Geooo
Zydrax
[GS]Andy
[GS]StarFall
10 posters
AuthorMessage
[GS]StarFall

[GS]StarFall


Posts : 201
Join date : 2011-05-08
Age : 35
Location : Cluj

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptyMon Jun 20, 2011 5:39 pm


[GM]Aplicatie

Buna la toti cred ca deja ma stiti ma numesk Ema/Ely am 23 de ani sunt [GS]StarFall pe [Light] Stiti ca am avutat foarte mult jucatorii si desigur iam respectat si voi face asta in continuare doar cu sustinerea voastra,multi jcuatori imi dau pm si imi zik dc nui nimicun GM online care sa raspunda la ceva intrebari sau sa le dea res si desigur un event bun sa le place la toti eu nu le pot raspunde nimik ca cam rar intra GM si fac eventuri dar nui pe asta eu as dori sami pun candidatura de GM cred ca tu Dan o sa ma inteelgi ca vreau sa fac jocul mai Frumos din perspectiva eventurlor si altor lucruri, eu te voi ajuta in tot Dane si cred ca nu te dezamagesc cred ca nicu tu nu o sa fii impotriva ms mult de atentie si cred ca si voi jucatorii nu sunteti impotriva eu va promit ca tot osa fie bine ms mult din inima I love you I love you I love you


Mersi anticipat [GS]StarFall
Back to top Go down
[GS]StarFall

[GS]StarFall


Posts : 201
Join date : 2011-05-08
Age : 35
Location : Cluj

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptyMon Jun 20, 2011 5:45 pm

Imblema Mea De la Inceputul Jocului

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Starfallprimage1

I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Back to top Go down
[GS]Andy

[GS]Andy


Posts : 21
Join date : 2011-05-14
Age : 38

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptyMon Jun 20, 2011 5:51 pm

Ema stiu ca tu ai ajutat foarte mult jucatorii de pe serveru asta si cred ca o sa fii un GM foarte de treaba ia Votu meu I love you king
Back to top Go down
Zydrax

Zydrax


Posts : 3
Join date : 2011-05-14
Age : 29

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptyMon Jun 20, 2011 5:57 pm

Bravo Star ai ajutat pe multi in deosebi pe mine cind am intrat pe acest server eu sper ca Dan sa inteleaga ca ai facut ult pentru acest joc ai vot de la mine bafta
Back to top Go down
Geooo

Geooo


Posts : 16
Join date : 2011-06-02
Age : 31
Location : Romania

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptyMon Jun 20, 2011 5:58 pm

Vote down pentru ca:
1) Nu sti sa scri bine in romana
2) Pot sa bat la pariu ca nu ai avut experienta ca GM care sa se ocupe nu numai de intrebari ci si de baza de date cu editari si altele
3) Din ce am observat nu prea ai dat dovada de asa mult respect unor playeri pentru ca intr-un pvp event nu se impart drop-urile te lupti pentru ele si nu incepi cu esti prost, oprestete si altele.
4) Ai zis ceva de event aseara in jumatare de ora. A trecut mai bine de 1 ora si ceva in pvp cand ai vazut ca nu mai merge bine la Lights sa faca fata la Darky gata event-ul.
5) Parerea mea tu doar pentru interesul tau vrei sa fi GM Wink
Acuma ce zic eu nu inseamna ca gandeste toata lumea Razz
Back to top Go down
YouCrazY




Posts : 1
Join date : 2011-06-20

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptyMon Jun 20, 2011 6:00 pm

Tu ajuti mereu playeri cu informati si altele cand alti tac .... Ai votu meu Meriti sa fi gm bounce
Back to top Go down
auras




Posts : 141
Join date : 2011-05-14
Age : 28
Location : buzau

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptyMon Jun 20, 2011 7:17 pm

Geooo wrote:
Vote down pentru ca:
1) Nu sti sa scri bine in romana
2) Pot sa bat la pariu ca nu ai avut experienta ca GM care sa se ocupe nu numai de intrebari ci si de baza de date cu editari si altele
3) Din ce am observat nu prea ai dat dovada de asa mult respect unor playeri pentru ca intr-un pvp event nu se impart drop-urile te lupti pentru ele si nu incepi cu esti prost, oprestete si altele.
4) Ai zis ceva de event aseara in jumatare de ora. A trecut mai bine de 1 ora si ceva in pvp cand ai vazut ca nu mai merge bine la Lights sa faca fata la Darky gata event-ul.
5) Parerea mea tu doar pentru interesul tau vrei sa fi GM Wink
Acuma ce zic eu nu inseamna ca gandeste toata lumea Razz
ai dreptate nici mie nu mi se pare ca ar juca corect am motivele mele sa cred asta cand nu ii convine ceva comeanteaza si vrea sa fie GM .... Niciodata nu a fost GM si de asta sunt sigur . Abia dupa ce i s-a luat GS s-a mai pus pe treaba dar nici nu cine stie ce .
Back to top Go down
[GS]StarFall

[GS]StarFall


Posts : 201
Join date : 2011-05-08
Age : 35
Location : Cluj

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptyMon Jun 20, 2011 10:11 pm

Nu inteleg ce aveti impotriva mea voi suntetui la darki ce mai vreti de la mine eu vreau sa ajut jucatorii eu multe am facut si jucatori de light pot sa confirme asta sincer vreau sa fiu un Gm bun
Back to top Go down
[GM]Onision.
Admin
[GM]Onision.


Posts : 17
Join date : 2011-05-14

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptyMon Jun 20, 2011 11:09 pm

Pentru asta esti GS, nu e treaba unui GM sa stea in joc sa raspunda playerilor si sa le faca pe plac.Ca sa fi GM tre sa ai cunostinte in sql, php, c++,editare fisiere,compilare si altele.
Back to top Go down
[GS]StarFall

[GS]StarFall


Posts : 201
Join date : 2011-05-08
Age : 35
Location : Cluj

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptyTue Jun 21, 2011 12:44 pm

Pentru asta si vreau sa fiu cred ca voi Gm o sa ma ajutati sa stiu mai multe si sa cunosc mai bine jocu doar cu ajutorul vostru
Back to top Go down
DellxR




Posts : 9
Join date : 2011-06-20

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptyTue Jun 21, 2011 6:39 pm

Star m-a ajutat mereu cand am apelat la ea si sunt sigur ca si pe altii, cred ca va fi un GM bun.
Deci VOTE StarFall cheers affraid
Back to top Go down
[GS]StarFall

[GS]StarFall


Posts : 201
Join date : 2011-05-08
Age : 35
Location : Cluj

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptyTue Jun 21, 2011 7:31 pm

MS mult ca ma sustineti dar n uare rost voturiel deja nuami Dan decide si cum o sa vrea el asa ao sa fie
Back to top Go down
Geooo

Geooo


Posts : 16
Join date : 2011-06-02
Age : 31
Location : Romania

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptyTue Jun 21, 2011 7:42 pm

Ai auzit de MSQL 2005 ? Smile) sau sti ce e ala C++ sau ce se face cu el Smile) ?

Crezi ca GM-ii au timp de ati arata fiecare jucarie cu ce se mananca ? Smile)

Asta e asa doar inceputul. Am fost GM pe un server de EP5 si stiu ce inseamna numai editare in baza de date dureaza cateva ore, dar na de unde sa stie lumea fiecare vrea sa fie GM ca sa scrie niste coduri in normal chat si sa-si faca de cap cu itemele.....pfff patetic.
Back to top Go down
[GS]StarFall

[GS]StarFall


Posts : 201
Join date : 2011-05-08
Age : 35
Location : Cluj

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptyTue Jun 21, 2011 9:18 pm

Geoo hai te rog iati de treaba ta si nu te baga in treaba mea ai inteles ca vad ca nu intelegi
Back to top Go down
Geooo

Geooo


Posts : 16
Join date : 2011-06-02
Age : 31
Location : Romania

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptyTue Jun 21, 2011 11:55 pm

Ce sa inteleg daca tu nu sti sa fi GS Razz mai vrei si GM sa fi Smile) Ai idee ce sa faci daca apare un atack flood pe server ? Smile
Back to top Go down
[GS]StarFall

[GS]StarFall


Posts : 201
Join date : 2011-05-08
Age : 35
Location : Cluj

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptyWed Jun 22, 2011 12:45 pm

Stai linistit ca stiu sa fiu GS si GM ma invat eu
Back to top Go down
Geooo

Geooo


Posts : 16
Join date : 2011-06-02
Age : 31
Location : Romania

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptyWed Jun 22, 2011 7:19 pm

Nu prea cred ca sti. Tu doar vrei sa pari ca sti Wink Razz
Back to top Go down
[GS]StarFall

[GS]StarFall


Posts : 201
Join date : 2011-05-08
Age : 35
Location : Cluj

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptyWed Jun 22, 2011 9:41 pm

ma geo ce mai vrei de la mine te rog eu mai ttaci cit poti sa am critici nu mai comenta aiurea topicu asta
Back to top Go down
[GS]Taz

[GS]Taz


Posts : 68
Join date : 2011-04-28
Age : 81
Location : Suceava

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptySun Jun 26, 2011 12:36 am

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid lol! lol! lol! lol! lol! lol! AM mai auzit una......tu ca GM.... study nu esti in stare sa iti faci o caracterizare si vrei gm? Sleep ...... invata sa faci pvp...nu statpadding .....si faza e ca nu stiu cum faci tu 500-700 killuri de la o zi la alta ca abia e pvp si daca faci 20killuri si sa mor daca te-am vazut vreodata cand jucam eu in pvp....si erai prin primii fara sa fii in pvp....ce pvp faceai? sau cu cine ?si 23 ani? lol! abia ai facut 14 =))))
Back to top Go down
[GS]Taz

[GS]Taz


Posts : 68
Join date : 2011-04-28
Age : 81
Location : Suceava

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptySun Jun 26, 2011 12:37 am

Domane fereste sa ajungi Gm..ce nume iti iei [GM]StarPadding ?Smile))))
Back to top Go down
Geooo

Geooo


Posts : 16
Join date : 2011-06-02
Age : 31
Location : Romania

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptySun Jun 26, 2011 7:59 am

[GS]Taz wrote:
Domane fereste sa ajungi Gm..ce nume iti iei [GM]StarPadding ?Smile))))

Tumbs up pentru asta Smile))...... Iti dau un like pe facebook =))

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
tyme




Posts : 6
Join date : 2011-06-26

[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication EmptySun Jun 26, 2011 9:35 pm

[GS]Taz wrote:
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid lol! lol! lol! lol! lol! lol! AM mai auzit una......tu ca GM.... study nu esti in stare sa iti faci o caracterizare si vrei gm? Sleep ...... invata sa faci pvp...nu statpadding .....si faza e ca nu stiu cum faci tu 500-700 killuri de la o zi la alta ca abia e pvp si daca faci 20killuri si sa mor daca te-am vazut vreodata cand jucam eu in pvp....si erai prin primii fara sa fii in pvp....ce pvp faceai? sau cu cine ?si 23 ani? lol! abia ai facut 14 =))))


lmao... dar ai perfecta dreptate Taz... si Geooo la fel... Smile)
dar totusi as vrea sa vad si eu pagina de facebook a ta StarFall sa vad de unde esti si ce studii ai Smile)
Back to top Go down
Sponsored content





[GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty
PostSubject: Re: [GM]Aplicatie/[GM]Aplication   [GM]Aplicatie/[GM]Aplication Empty

Back to top Go down
 
[GM]Aplicatie/[GM]Aplication
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Aplicatie [GS] \ Aplication [GS]
» Want to be a GS aplly here.
» Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EasyShaiya :: Announcements-Noutati-
Jump to: