EasyShaiya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bine ati Venit pe Forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ce sa intamplat cu pvp?

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Santa

Santa


Posts : 52
Join date : 2011-05-14
Age : 29
Location : Medgidia/Constanta

Ce sa intamplat cu pvp? Empty
PostSubject: Ce sa intamplat cu pvp?   Ce sa intamplat cu pvp? EmptySat Jun 04, 2011 11:56 am

De cateva zile incoace eu nu am mai prins nici un pvp....ce se intampla pe sv? si intentionat am lasat charu on toata ziua sa vad daca e ceva....dar nu mai misca nmk la pvp affraid
Back to top Go down
auras




Posts : 141
Join date : 2011-05-14
Age : 28
Location : buzau

Ce sa intamplat cu pvp? Empty
PostSubject: Re: Ce sa intamplat cu pvp?   Ce sa intamplat cu pvp? EmptySat Jun 04, 2011 12:05 pm

santa a fost pvp azi dimineata doar ca lightie sunt cam pff si cand vad ca pierd pleaca Smile)
Back to top Go down
Santa

Santa


Posts : 52
Join date : 2011-05-14
Age : 29
Location : Medgidia/Constanta

Ce sa intamplat cu pvp? Empty
PostSubject: Re: Ce sa intamplat cu pvp?   Ce sa intamplat cu pvp? EmptySat Jun 04, 2011 1:47 pm

am prins si eu cateva min din pvp Smile cand au zis aia ca pleaca...apoi numai stiu ce sa intamplat...netu Suspect
Back to top Go down
[GS]Devil

[GS]Devil


Posts : 192
Join date : 2011-05-01
Age : 29
Location : Judet Argesi com.Mihaiesti sat. Valea-Popi

Ce sa intamplat cu pvp? Empty
PostSubject: Re: Ce sa intamplat cu pvp?   Ce sa intamplat cu pvp? EmptySat Jun 04, 2011 8:04 pm

daca stati sa va gaditi la inceput darki nu faceau la fel pardon nu la fel mai rau stateau in pvp vedeau ca nu fac fata si dupa ii gaseai pe toti in ah Razz Razz Razz Razz
Ce sa intamplat cu pvp? Dmcr

Ce sa intamplat cu pvp? Angeldevil


Back to top Go down
http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
Santa

Santa


Posts : 52
Join date : 2011-05-14
Age : 29
Location : Medgidia/Constanta

Ce sa intamplat cu pvp? Empty
PostSubject: Re: Ce sa intamplat cu pvp?   Ce sa intamplat cu pvp? EmptySat Jun 04, 2011 9:52 pm

mda am obs si eu asta...daca mor odata sau de doua ori...deja incep sa plece si mai ramanem cativa atunci chiar e imposibil...deci nu avem alta sansa decat sa renuntam Mad
Back to top Go down
[GS]StarFall

[GS]StarFall


Posts : 201
Join date : 2011-05-08
Age : 35
Location : Cluj

Ce sa intamplat cu pvp? Empty
PostSubject: Re: Ce sa intamplat cu pvp?   Ce sa intamplat cu pvp? EmptySat Jun 04, 2011 10:04 pm

Acum pvp e super puper
Back to top Go down
Santa

Santa


Posts : 52
Join date : 2011-05-14
Age : 29
Location : Medgidia/Constanta

Ce sa intamplat cu pvp? Empty
PostSubject: Re: Ce sa intamplat cu pvp?   Ce sa intamplat cu pvp? EmptySat Jun 04, 2011 10:10 pm

pvp'u a devenit cam urat ptr noi....trb sa tragem tare la inceput...ca apoi rata vine cam 3 de la voi pe 1 de la noi...iar daca mai luati si exemplul lui Andy de azi care la 1v1 a bagat pog untouchable si oglinda deja e lame...
Back to top Go down
[GM]Dan
Admin



Posts : 125
Join date : 2011-04-27
Age : 43
Location : Bucuresti

Ce sa intamplat cu pvp? Empty
PostSubject: Re: Ce sa intamplat cu pvp?   Ce sa intamplat cu pvp? EmptySun Jun 05, 2011 12:09 am

Cand sunteti coplesiti numeric nu renuntati Smile nu asa se face pvp, va retrageti in spatele la guarzi pana se plictisesc cativa light apoi dati iar in ei Smile). Asta e esenta pvp-ul nu sa fugi repede in ah.
Back to top Go down
[GM]Dan
Admin



Posts : 125
Join date : 2011-04-27
Age : 43
Location : Bucuresti

Ce sa intamplat cu pvp? Empty
PostSubject: Re: Ce sa intamplat cu pvp?   Ce sa intamplat cu pvp? EmptySun Jun 05, 2011 12:09 am

Cand sunteti coplesiti numeric nu renuntati Smile nu asa se face pvp, va retrageti in spatele la guarzi pana se plictisesc cativa light apoi dati iar in ei Smile). Asta e esenta pvp-ul nu sa fugi repede in ah.
Back to top Go down
Santa

Santa


Posts : 52
Join date : 2011-05-14
Age : 29
Location : Medgidia/Constanta

Ce sa intamplat cu pvp? Empty
PostSubject: Re: Ce sa intamplat cu pvp?   Ce sa intamplat cu pvp? EmptySun Jun 05, 2011 9:57 am

pai daca ramanem 2-3 chiar nu avem ce face Smile) o sa vedem daca raman astia in spate la guarzi
Back to top Go down
[GS]StarFall

[GS]StarFall


Posts : 201
Join date : 2011-05-08
Age : 35
Location : Cluj

Ce sa intamplat cu pvp? Empty
PostSubject: Re: Ce sa intamplat cu pvp?   Ce sa intamplat cu pvp? EmptySun Jun 05, 2011 10:00 am

Azi Dimineatza a fost super event 5 6 bosi nuam light am luat multe drop in dd1 : ))si gold pigs : ))
Back to top Go down
auras




Posts : 141
Join date : 2011-05-14
Age : 28
Location : buzau

Ce sa intamplat cu pvp? Empty
PostSubject: Re: Ce sa intamplat cu pvp?   Ce sa intamplat cu pvp? EmptySun Jun 05, 2011 11:33 am

fiti si voi fericiti ca ati castigat un event
Back to top Go down
[GM]Dan
Admin



Posts : 125
Join date : 2011-04-27
Age : 43
Location : Bucuresti

Ce sa intamplat cu pvp? Empty
PostSubject: Re: Ce sa intamplat cu pvp?   Ce sa intamplat cu pvp? EmptySun Jun 05, 2011 4:04 pm

Pe serverul asta aveti toate conditiile sa va distrati fara multa munca, puteti juca chiar si pe 2-3 conturi light si dark, eu nu stiu de ce prefera lumea sa doarma in loc sa joace. Numai de voi depinde cum va jucati, nu asteptati numai GM-ul ca nu sunteti de gradinita.
Back to top Go down
[GS]StarFall

[GS]StarFall


Posts : 201
Join date : 2011-05-08
Age : 35
Location : Cluj

Ce sa intamplat cu pvp? Empty
PostSubject: Re: Ce sa intamplat cu pvp?   Ce sa intamplat cu pvp? EmptySun Jun 05, 2011 5:20 pm

Da Dan ai dreptate dar jucatorii tot una astept GM sa le faci eventuri Razz
Back to top Go down
Santa

Santa


Posts : 52
Join date : 2011-05-14
Age : 29
Location : Medgidia/Constanta

Ce sa intamplat cu pvp? Empty
PostSubject: Re: Ce sa intamplat cu pvp?   Ce sa intamplat cu pvp? EmptySun Jun 05, 2011 6:27 pm

gata am inteles star ...fara suparare fato dar prea mult o dai in off topic la multe alte topicuri si vanezi mesaje...unele comm le ai chiar aiurea...
Back to top Go down
[GS]Devil

[GS]Devil


Posts : 192
Join date : 2011-05-01
Age : 29
Location : Judet Argesi com.Mihaiesti sat. Valea-Popi

Ce sa intamplat cu pvp? Empty
PostSubject: Re: Ce sa intamplat cu pvp?   Ce sa intamplat cu pvp? EmptySun Jun 05, 2011 10:30 pm

Santa wrote:
gata am inteles star ...fara suparare fato dar prea mult o dai in off topic la multe alte topicuri si vanezi mesaje...unele comm le ai chiar aiurea...
cineva care crede la fel ca mn
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ce sa intamplat cu pvp? Dmcr

Ce sa intamplat cu pvp? Angeldevil

Back to top Go down
http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
Sponsored content





Ce sa intamplat cu pvp? Empty
PostSubject: Re: Ce sa intamplat cu pvp?   Ce sa intamplat cu pvp? Empty

Back to top Go down
 
Ce sa intamplat cu pvp?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EasyShaiya :: General Discussion-Topicuri Generale-
Jump to: