Bine ati Venit pe Forum

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
[GS]StarFall

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Tue Jun 14, 2011 9:16 pm

Nu inteleg cind Andy o sa fi GS e activ jucator zi de zi si un bun prieten ma ajutat mult sa fac guildu meu si sa ajut oamneii cu tot ce au nevoie
Back to top Go down
View user profile
[GM]Onision.
Admin

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Wed Jun 15, 2011 9:06 am

[GS]StarFall wrote:
Nu inteleg cind Andy o sa fi GS e activ jucator zi de zi si un bun prieten ma ajutat mult sa fac guildu meu si sa ajut oamneii cu tot ce au nevoie
GS-i nu se fac peste noapte, nu se fac cate 5-6 pe faction! Rabdare
Back to top Go down
View user profile
[GS]StarFall

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Wed Jun 15, 2011 3:20 pm

Da inteleg dar noi suntem activi Pe light numai eu sunt activ zi cu zi in Shaiya Devil Agro Taz Auras au lasat nu mai joc pe Fury Akasha intra din paste in paste si trebuie GS care o sa ajute jucatorii intelegi?
Back to top Go down
View user profile
auras

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Wed Jun 15, 2011 6:43 pm

Taz/Agro nu mai erau activi oricum si simcer eu intram in fiecare zii dar nu prea mai erau oameni si era cam naspa ....
Back to top Go down
View user profile
[GS]StarFall

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Wed Jun 15, 2011 9:23 pm

Devil a lasat jocu cu Auris intraodata in luna daka intra nu am vazut-o demult acum nu inteleg dc serveru e inchis?? vreau sa joc....
Back to top Go down
View user profile
[GM]Dan
Admin

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Wed Jun 15, 2011 9:28 pm

Am avut netu picat acum merge
Back to top Go down
View user profile
Forge

PostSubject: Aplicatie pentru [GS] - Forge   Thu Jun 16, 2011 5:53 pm

Salut tuturor am facut aceasta aplicatie deoarece rareori vad [GS] on pe darkside si atunci cand sunt on nu fac mare lucru i`am vazut stand prin AH vorbind cu unul altul ... eh oricum asta e alta poveste sa nu mergem offtopic asa ca:

Ingame name : Forge

Class/lvl/mode..(etc) : Hunter,60,UM...

Years of playing Shaiya : Cam 5 ani calculand cei 3 ani de pe US plus restul pe private.

Have you ever been GS/GM/GMA before (Ati fost vreodata GS/GM/GMA inainte) : Da am fost GM pe propriul server si pe inca doua servere ceea ce sper sa dovedeasca faptul ca nu sunt paralel cu jocul,GS intradevar nu am luat acest post dar fiind GM am avut ocazia sa vorbesc cu unul altul sa ii ajut si tot ce este nevoie.

Why would you want to be GS/GM/GMA in Easy Shaiya(De ce ai vrea sa fii GS/GM/GMA in Easy Shaiya) : Deoarece iubesc serverul asta este ok gandit si nu ii lipseste decat lumea.. si in plus GS de pe factiunea mea nu sunt foarte activi si m`am gandit sa incep sa ajut si eu darkside cum pot.

Languages known (limbi cunoscute) : Engleza,si Romana

De ajutat am ajutat si darky si light cum am putut cu lvl,armuri,arme orice a fost nevoie cand am avut si as dori sa fac asta in continuare,probabil GM-ii m`au vazut destul de des in joc cel putin in ultima vreme zilnic peste 5-6 ore eh asta nu prea conteaza poate am vrut doar sa afirm,ramane la intelegerea voastra dragi Prieteni/Playeri/GM-ii daca doriti sa imi dati tag`ul de GS sau nu insa eu sper sa il primesc si sa va fiu de ajutor.

Multumesc anticipat pentru alegerea facuta si sper sa fie una buna!...

Cy`a ingame.Everybody
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   

Back to top Go down

Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2