Bine ati Venit pe Forum

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
[GS]Andy

PostSubject: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Tue May 31, 2011 11:34 am

Salut Tuturor de pe Acest Server: ) Ma numesk Andrei sau pur si simplu Andy Razz Sunt din Cluj Iubesk Fotbalul si Basketul Am venit pe acest server alaturi de prietenii mei care cred in mine si ma sustin king As vrea din suflet sa fiu un GS pe acest server ca sa ajut lumea cu adevart sa simpta ajutor din partea unui GS,promit ca o sa respect regulile unui GS si o sa am grija ca pe server sa nu se intimple Speed Hack ,KS sau Stat Padding ca am auzit ca este popular acest HAck: ) Va multumesk Anticipat si cred ca o sa ma alegeti MS cheers
Back to top Go down
View user profile
[GS]Andy

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Tue May 31, 2011 11:49 am

Razz
Back to top Go down
View user profile
Melyna

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Tue May 31, 2011 1:11 pm

Te Votez Andy este cel mai tare cherry Cred ca o sa fii un GS ncie nu ca altii Razz
Back to top Go down
View user profile
Exodus

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Tue May 31, 2011 1:40 pm

Vote pentru Andy bafta frate Razz
Back to top Go down
View user profile
Zydrax

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Tue May 31, 2011 1:54 pm

Bafta Andy pentru GS sunt PRo pentru tine cheers
Back to top Go down
View user profile
[GS]Andy

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Tue May 31, 2011 3:07 pm

Mersi Tuturor care cred in mn si ma sustin! Razz

Back to top Go down
View user profile
[GS]Devil

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Tue May 31, 2011 3:52 pm

competitie mare pt viitorul GS ori cum multa bafta poate o sa devi eu am dat votum meu cam la toti Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Back to top Go down
View user profile http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
[GS]StarFall

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Tue May 31, 2011 4:24 pm

Andy ia Votu meu sunt PRo pentru tine bafta.... Wink
Back to top Go down
View user profile
Jmecheru.um

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Tue May 31, 2011 5:31 pm

Pro pentru Andy succes in continuare Wink
Back to top Go down
View user profile
Ingerasul

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Tue May 31, 2011 6:02 pm

Pro pentru ANdy sau Extasy tot el : )) Razz baftaaa
Back to top Go down
View user profile
Indigo

PostSubject: PRO   Tue May 31, 2011 7:13 pm

PRO Andy meriti GS esti cel mai tare!! cheers cheers cheers cheers cheers
Back to top Go down
View user profile
auras

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Tue May 31, 2011 7:29 pm

mda dar observ doar persoana cu un post respectiv douo iti dau vot ... cele cu doup posturi pe primul l-a facut dandui vot lu star in rest nu au activitate banuiesc ca cineva le foloseste pentru a dat vot doar unor prieteni de-ale lor pararea mea ....
Back to top Go down
View user profile
[GM]Dan
Admin

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Tue May 31, 2011 7:43 pm

Nu conteaza cate voturi ai pe forum, aici doar aplici ptr GS restu depinde cat de activ esti in joc. Daca eu nu te-am vazut niciodata in joc slabe sanse.
Back to top Go down
View user profile
Manila

PostSubject: PRO   Tue May 31, 2011 7:49 pm

Eu cred ca Andy merita ca e activ zi de zi dan tu vezi nustiu eu il votez ca merita si e un prieten bun bafta queen
Back to top Go down
View user profile
[GS]Andy

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Tue May 31, 2011 8:05 pm

CU starFall suntem doar prieteni care neam cunoscut azi uras dak ceva dar Eu serios vb ca vreau sa fiu GS si oameni care ma sustin ma voteaza si sunt Online cite 6 7 ore pe zi in fiecare zi puteti verifica daca ceva ma multumesk Wink
Back to top Go down
View user profile
auras

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Tue May 31, 2011 8:20 pm

ok as dori sa stiu si eu cine sunt Exodus,Jmecheru.um,Ingerasul,Indigo,Manila pe joc sau ei sunt prieteni de ai tai de pe mess si isi fac accounturi sa iti dea pro ? As dori ca prima oara sa zica cine sunt pe shaiya ... atata timp cat nu joaca ma indoiesc ca au dreptul sa zica pro
Back to top Go down
View user profile
Geooo

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Thu Jun 02, 2011 2:22 pm

Salut tuturor intai de toate. Eu sunt George am 18 ani si sunt din Focsani, in joc deobicei Geooo. Joc shaiya de 4 ani pot sa zic ca sunt expert pe Light mai putin le am cu partea de Dark. Am fost o data GS pana s-a inchis serverul si o data GM pana am realizat ca oamenii cu care colaboram erau neseriosi si m-am retras din echipa. Sunt foarte activ ca jucator. Am zilnic cel putin 4 ore la activ in joc Smile Sunt familiarizat cu pregatirea event-urilor si imi place sa ma distrez atunci cand fac event Smile. Vorbesc fluent engleza stiu cate putin si franceza. Sunt un vanator de HACK-eri cunosc foarte multe in acest domeniu. Imi place sa ajut persoanele care au nevoie. Si prefer sa fiu un jucator fair-play decat sa tin numai pentru mine. Cam atat altceva nu prea am ce sa mai spun parerea ramane de partea voastra pentru cine alegeti ca GS. Succes tuturor pentru candidatura la postura de GS Smile.
Back to top Go down
View user profile
[GS]StarFall

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Fri Jun 03, 2011 3:33 pm

Inka unu cu Aplicatie de GS : ) dak dan ii accepta pe toti ne facem toti GS pe aici : )
Back to top Go down
View user profile
[GS]Andy

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Fri Jun 03, 2011 10:54 pm

ai dreptate Star dan trebuie sa puna GS pe oameni de incredere dar nu pe fiecare jucator care doreste
Back to top Go down
View user profile
[GS]StarFall

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Sat Jun 04, 2011 8:06 am

Mai inrii trebuie sa fii on in fiecare zi si sa ajuti jucatorii ramasi cu ce au nevoie ca nu e asa greu cred ) cum fac su eu : )
Back to top Go down
View user profile
[GS]StarFall

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Mon Jun 06, 2011 2:22 pm

777
Back to top Go down
View user profile
[GS]Devil

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Mon Jun 06, 2011 5:31 pm

[GS]StarFall wrote:
Mai inrii trebuie sa fii on in fiecare zi si sa ajuti jucatorii ramasi cu ce au nevoie ca nu e asa greu cred ) cum fac su eu : )
Smile)) cum faci u de cand ai pierdut GS da inainte cand lai primit prima data no com
Back to top Go down
View user profile http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
Geooo

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Wed Jun 08, 2011 2:05 pm

[GS]Devil wrote:
[GS]StarFall wrote:
Smile)) cum faci u de cand ai pierdut GS da inainte cand lai primit prima data no com

Smile)) Like pentru asta Very Happy Wink
Back to top Go down
View user profile
Blazer

PostSubject: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,   Tue Jun 14, 2011 8:17 pm

Buna searaa !
As vrea sa aplic si eu pentru GS,deoarecce vreau eventuri in fiecare seara sa fie mai distractiv si va fi asa daca voi deveni GS.
Despre ce pot sa zic..joc shaiya US de 3 ani .. serverel private de shaiya le joc de vreo 2 ani.
Deci ma descurc !
Las la aprecierea lui Dan

Succes la toata lumea
Back to top Go down
View user profile
[GM]Onision.
Admin

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   Tue Jun 14, 2011 9:03 pm

Blazer wrote:
Buna searaa !
As vrea sa aplic si eu pentru GS,deoarecce vreau eventuri in fiecare seara sa fie mai distractiv si va fi asa daca voi deveni GS.
Despre ce pot sa zic..joc shaiya US de 3 ani .. serverel private de shaiya le joc de vreo 2 ani.
Deci ma descurc !
Las la aprecierea lui Dan

Succes la toata lumea
Nu e numai dan pe aicia! Fa topic nou -1 pt post in post!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS   

Back to top Go down

Aplication For GS/Aplicatie Pentru GS
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next