EasyShaiya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bine ati Venit pe Forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Daca tot vreti sa scapati de mn

Go down 
+2
[GS]StarFall
[GS]Devil
6 posters
AuthorMessage
[GS]Devil

[GS]Devil


Posts : 192
Join date : 2011-05-01
Age : 29
Location : Judet Argesi com.Mihaiesti sat. Valea-Popi

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptySun May 29, 2011 6:25 pm

voturi inportiva mea cine crede ca nu merit sa fiu GS ca prea multi comenteaza si daca nu o sa mai fiu GS poate o sa se potoleasca si ei
Daca tot vreti sa scapati de mn Dmcr

Daca tot vreti sa scapati de mn Angeldevil

Back to top Go down
http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
[GS]StarFall

[GS]StarFall


Posts : 201
Join date : 2011-05-08
Age : 35
Location : Cluj

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptySun May 29, 2011 7:43 pm

lol devil cei cu tine?? cine zice sa nu fii gs ? Mad
Back to top Go down
-ZareaS-RO




Posts : 17
Join date : 2011-05-22
Age : 31
Location : Braila

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptySun May 29, 2011 8:02 pm

devil nu te lua dupa lume eu atat iti spun -Esti un GS extraordinar sh asta sa vazut intotdeauna
Back to top Go down
Santa

Santa


Posts : 52
Join date : 2011-05-14
Age : 29
Location : Medgidia/Constanta

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptySun May 29, 2011 9:31 pm

ai momente bune si rele Wink asta ti'o zic...dar nu te lua dupa lume...si eu cand sunt nervos ma cam iau de toti...asta'i firea mea....esti printre cei mai activi GS si la propriu si la figurat Wink si cu ceva ajutor poti face unele lucruri f bune Wink...m'am certat si eu cu tn...dar eram f suparat ptr ca nu ai reusit sa faci eventu ala ...dar la urmatoru impreuna cu [GS]CubCake a'ti facut unu reusit .asa ca keep going ^^


Last edited by adrian94 on Sun May 29, 2011 9:32 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
[GS]Devil

[GS]Devil


Posts : 192
Join date : 2011-05-01
Age : 29
Location : Judet Argesi com.Mihaiesti sat. Valea-Popi

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptySun May 29, 2011 9:31 pm

comentari aiurea in servar ca nu merit GS daca ei cred asta astept sa vad lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Daca tot vreti sa scapati de mn Dmcr

Daca tot vreti sa scapati de mn Angeldevil

Back to top Go down
http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
Santa

Santa


Posts : 52
Join date : 2011-05-14
Age : 29
Location : Medgidia/Constanta

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptySun May 29, 2011 9:33 pm

tot ce pot sa iti e nu ii lua in seama...akm la noi la dark au venit niste progenituri care habar nu au sa joace dar au gura mare Wink) mai aveti si voi cativa ca am vazut ca te certai pe la amiaza cu unu KyKy de la voi
Back to top Go down
auras




Posts : 141
Join date : 2011-05-14
Age : 28
Location : buzau

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptyMon May 30, 2011 3:18 am

devil stai unde esti in acest moment esti singurul GS de pe lightie care mai face un event macar si care mai incerci sa mai calmezi oameni cand se cearta etc ... Star e degeaba !
Back to top Go down
[GS]Devil

[GS]Devil


Posts : 192
Join date : 2011-05-01
Age : 29
Location : Judet Argesi com.Mihaiesti sat. Valea-Popi

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptyMon May 30, 2011 5:39 am

hmmm sunt cam singurul GS din light care sta mai mereu pe servar lol!
Daca tot vreti sa scapati de mn Dmcr


Daca tot vreti sa scapati de mn Angeldevil

Back to top Go down
http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
[GS]Devil

[GS]Devil


Posts : 192
Join date : 2011-05-01
Age : 29
Location : Judet Argesi com.Mihaiesti sat. Valea-Popi

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptyMon May 30, 2011 5:59 am

Santa wrote:
ai momente bune si rele Wink asta ti'o zic...dar nu te lua dupa lume...si eu cand sunt nervos ma cam iau de toti...asta'i firea mea....esti printre cei mai activi GS si la propriu si la figurat Wink si cu ceva ajutor poti face unele lucruri f bune Wink...m'am certat si eu cu tn...dar eram f suparat ptr ca nu ai reusit sa faci eventu ala ...dar la urmatoru impreuna cu [GS]CubCake a'ti facut unu reusit .asa ca keep going ^^
singur in event nu am cum sa mentin regulile si la dark si la light asa cu [GS]CubCake a fost mult mai usor si am vb cu el toata ziua despre event inainte sa incepem si nu am vrut sa fac eventul da nu 20+light vs 9 darks si am pus un player Zen (care acu el crede ca nu merit GS da e problema lui crede ce vrea) sa isi aleaga playeri de event ca sa nu zica uni ca nu am dorit sai iau eu in event si alte prosti.Da ok am inteles mai gresesc cate o data da mai mereu ma intreaba cate ceva cate un player asta e datoria de GS tr sa o faci fie ca vrei sau nu doar de asta ai fost pus GS sa respecti regulile servarului si sai faci si pe ceilalti sa respecte da momentan un GS nu prea e ascultat in totalitate de toti playeri din servar.

Daca tot vreti sa scapati de mn Dmcr


Daca tot vreti sa scapati de mn Angeldevil

Back to top Go down
http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
Santa

Santa


Posts : 52
Join date : 2011-05-14
Age : 29
Location : Medgidia/Constanta

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptyMon May 30, 2011 12:10 pm

iti zic eu ca nu e ascultat...ptr ca nu prea aveti nici o putere...ia sa ia unu mute/ban ca se cearta/injura/jigneste un GS sa vezi ce cuminti o sa fie dupa...dupa parerea lor ei cred ca doar titlul e de voi...
Back to top Go down
[GS]Devil

[GS]Devil


Posts : 192
Join date : 2011-05-01
Age : 29
Location : Judet Argesi com.Mihaiesti sat. Valea-Popi

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptyMon May 30, 2011 1:13 pm

Santa wrote:
iti zic eu ca nu e ascultat...ptr ca nu prea aveti nici o putere...ia sa ia unu mute/ban ca se cearta/injura/jigneste un GS sa vezi ce cuminti o sa fie dupa...dupa parerea lor ei cred ca doar titlul e de voi...
da corect nu avem cu ce sa actionam inpotriva lor multi se bazeaza pe asta

Daca tot vreti sa scapati de mn Dmcr

Daca tot vreti sa scapati de mn Angeldevil


Back to top Go down
http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
[GM]Dan
Admin



Posts : 125
Join date : 2011-04-27
Age : 43
Location : Bucuresti

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptyMon May 30, 2011 9:05 pm

Romanii nu asculta ptr ca sunt niste nesismtiti imputiti probabil din lotul ala din Franta, degeaba iti bati capu, nu-i bagi in seama faci SS bagi la report si se rezolva.
Back to top Go down
[GS]Devil

[GS]Devil


Posts : 192
Join date : 2011-05-01
Age : 29
Location : Judet Argesi com.Mihaiesti sat. Valea-Popi

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptyMon May 30, 2011 9:36 pm

asa o sa fac
Daca tot vreti sa scapati de mn Dmcr

Daca tot vreti sa scapati de mn Angeldevil

Back to top Go down
http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
[GS]StarFall

[GS]StarFall


Posts : 201
Join date : 2011-05-08
Age : 35
Location : Cluj

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptySat Jun 04, 2011 10:00 am

Aha cred ca asa e o solutie dar se poate si Video )
Back to top Go down
Santa

Santa


Posts : 52
Join date : 2011-05-14
Age : 29
Location : Medgidia/Constanta

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptySat Jun 04, 2011 9:57 pm

eu tot raman la parerea mea...ca vad ca a ramas tot la fel..GS sunt jigniti insultati si vb pe la spate....pana nu o sa se ia masuri serioase nu se va rezolva nmk Wink oricum in afara de Devil si CubCake ...restul nici nu se pot numi "GS" ptr ca majoritatea nu sunt activi si in afara de Devil la light si Cub la dark nu mai sunt GS care isi fac treaba...multi si'au luat GS doar de "fatada" sau ca sa fie mai speciali
Back to top Go down
[GS]StarFall

[GS]StarFall


Posts : 201
Join date : 2011-05-08
Age : 35
Location : Cluj

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptySat Jun 04, 2011 10:05 pm

Devil deja nimeni nu mai vrea sa scape de tine )) king queen
Back to top Go down
Santa

Santa


Posts : 52
Join date : 2011-05-14
Age : 29
Location : Medgidia/Constanta

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptySat Jun 04, 2011 10:06 pm

deja il iubim pe devil...daca pleaca el...pe cine mai fugaresc eu la pvp lol!
Back to top Go down
[GS]StarFall

[GS]StarFall


Posts : 201
Join date : 2011-05-08
Age : 35
Location : Cluj

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptySat Jun 04, 2011 10:31 pm

lol lol!
Back to top Go down
[GM]Dan
Admin



Posts : 125
Join date : 2011-04-27
Age : 43
Location : Bucuresti

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptySat Jun 04, 2011 11:54 pm

Cel mai bine se vede un player activ in pvp rank, dar nu cu stat padding daca eu nu-l vad niciodata in pvp are toate sansele sa ramana chel, un GS in primul rand asta ar trebui sa fac pvp, camp toata ziua si uniunea de light sau de darkii sa fie up mereu.
Back to top Go down
[GS]StarFall

[GS]StarFall


Posts : 201
Join date : 2011-05-08
Age : 35
Location : Cluj

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptySun Jun 05, 2011 12:21 am

Eu cu Devil toate zilele astea astea si facem pvp numai akum 3 zile nu era nimik nici pvp nimik dar a revenit la normal tot
Back to top Go down
[GS]Devil

[GS]Devil


Posts : 192
Join date : 2011-05-01
Age : 29
Location : Judet Argesi com.Mihaiesti sat. Valea-Popi

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptySun Jun 05, 2011 1:04 am

toata ziua vb vine da nu prea am cum sunt cu scoala vin pe la 4-5 bn ca mai e putin si vine vacanta da o sa treaca repede flower flower flower
eu miam facut treaba de GS zic eu cat de cat bn acu depinde si de alti ce cred
Daca tot vreti sa scapati de mn Dmcr

Daca tot vreti sa scapati de mn Angeldevil

Back to top Go down
http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
[GS]Devil

[GS]Devil


Posts : 192
Join date : 2011-05-01
Age : 29
Location : Judet Argesi com.Mihaiesti sat. Valea-Popi

Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn EmptySun Jun 05, 2011 1:05 am

Santa wrote:
deja il iubim pe devil...daca pleaca el...pe cine mai fugaresc eu la pvp lol!
stai linisttii ne fugarim uni pe alti pana intevn gardieni si ne rezolva rapid:))Smile)Smile))Smile) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Daca tot vreti sa scapati de mn Dmcr

Daca tot vreti sa scapati de mn Angeldevil

Back to top Go down
http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
Sponsored content





Daca tot vreti sa scapati de mn Empty
PostSubject: Re: Daca tot vreti sa scapati de mn   Daca tot vreti sa scapati de mn Empty

Back to top Go down
 
Daca tot vreti sa scapati de mn
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» vreti ca Dan sa bage armuri lvl 40-46 la npc?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EasyShaiya :: Announcements-Noutati-
Jump to: