EasyShaiya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bine ati Venit pe Forum
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 vreau si eu ceva

Go down 
+2
Santa
[GS]Devil
6 posters
AuthorMessage
[GS]Devil

[GS]Devil


Posts : 192
Join date : 2011-05-01
Age : 29
Location : Judet Argesi com.Mihaiesti sat. Valea-Popi

vreau si eu ceva Empty
PostSubject: vreau si eu ceva   vreau si eu ceva EmptyThu May 26, 2011 6:27 pm

vreau sa message of servar sa fie scoase doar GS sa primeasca pt ceva pvp sau event acum se pot lua foarte usor cu farm de FC lv5 si multi vb numai aiureli iar multi playeri nu suporta asta mai ales pe mesaj servar.Astept paresri si sper sa fie scoase Twisted Evil
vreau si eu ceva Dmcr




Last edited by [GS]Devil on Fri May 27, 2011 2:00 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
Santa

Santa


Posts : 52
Join date : 2011-05-14
Age : 29
Location : Medgidia/Constanta

vreau si eu ceva Empty
PostSubject: Re: vreau si eu ceva   vreau si eu ceva EmptyThu May 26, 2011 6:32 pm

scoase ptr ce? si sa aibe doar GS? ptr ce sa faci si mai multa gura cand nu iti convine un event....CONTRA TOTAL
Back to top Go down
[GS]Devil

[GS]Devil


Posts : 192
Join date : 2011-05-01
Age : 29
Location : Judet Argesi com.Mihaiesti sat. Valea-Popi

vreau si eu ceva Empty
PostSubject: Re: vreau si eu ceva   vreau si eu ceva EmptyThu May 26, 2011 6:46 pm

poate voua va convine naked pvp in dd1 toti din light fara armuri iar cei din darks 2-3 ful item eu am dat cateva reguli da respectul fata de GS nu exista si ceea ce spune si vreau sa se scoata mesage servar ca multi dupa ce ca vb si urat cand nu le convine ceva da mai folosesc si mesaj servar sa vada toti ca ia invatat ai lor sa injure.
vreau si eu ceva Dmcr

Back to top Go down
http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
Santa

Santa


Posts : 52
Join date : 2011-05-14
Age : 29
Location : Medgidia/Constanta

vreau si eu ceva Empty
PostSubject: Re: vreau si eu ceva   vreau si eu ceva EmptyThu May 26, 2011 7:00 pm

au fost si la noi ce vrei nu toti au creier....dar inainte de asta...2-3 light cu iteme pe ei...nici macar nu te'ai obosit sa le zici sa le dea jos...iar la dark imediat EVENT OVER -.-....macar de faceai un topic in engleza ptr ca era si CubCake de fata si poate confirma ce am zis eu...

oricum asta se intampla cand sunt GS on la light si la dark nu...voi trb sa aveti dreptate mereu -.-

ideea lui cub a fost buna cu naked pvp...dar pacat ca celor de la light le ia 10 h sa inteleaga ca trb sa de'a itemele jos..

nu are rost sa mai continuam cearta...asa ca numai ma provoca...m'am lamurit care e trb cu GS pe sv asta ...light is preaslaviti...dark trb sa indure orice
Back to top Go down
auras




Posts : 141
Join date : 2011-05-14
Age : 27
Location : buzau

vreau si eu ceva Empty
PostSubject: Re: vreau si eu ceva   vreau si eu ceva EmptyThu May 26, 2011 7:04 pm

pro la idee uni copilasi comenteaza prin chat to all member cand mor sau cand nu le convine ceva
Back to top Go down
-ZareaS-RO




Posts : 17
Join date : 2011-05-22
Age : 31
Location : Braila

vreau si eu ceva Empty
PostSubject: Re: vreau si eu ceva   vreau si eu ceva EmptyThu May 26, 2011 8:24 pm

sunt de acrd cu tn [GS]Devil chiar ar trebui....asteptam parerea GM-ului
Back to top Go down
[GM]Dan
Admin



Posts : 125
Join date : 2011-04-27
Age : 43
Location : Bucuresti

vreau si eu ceva Empty
PostSubject: Re: vreau si eu ceva   vreau si eu ceva EmptyThu May 26, 2011 10:28 pm

Mesajele pe server sunt utilile, nu ele is problema, problema is toate scursurile care sunt pe server, ele is puse in joc sa ajute lumea. In ce priveste un event naked , trebuie f bine organizat, Un GS de pe light si un GS de pe dark, sau de liderii de de raid care au obligatia sa explice regulile , sa inspecteze pe fiecare , sa de-a kick la ce-i care nu inteleg, abia apoi se incepe eventul. Problema e proasta organizare, se poate negocia si numarul de jucatori daca e organizarea buna sa nu fie 3 vs 1.
Back to top Go down
Santa

Santa


Posts : 52
Join date : 2011-05-14
Age : 29
Location : Medgidia/Constanta

vreau si eu ceva Empty
PostSubject: Re: vreau si eu ceva   vreau si eu ceva EmptyFri May 27, 2011 1:52 pm

tocmai asta a fost problema ...proasta organizare defapt foarte proasta...daca ar mai aparea inca 2 GS la dark,cum ar fi Dmx22 si CubCake care au depus si canditatura ar fi foarte bine ptr partea noastra,eu sincer de cand joc pe sv,in afara de [GS]Clown care a stat 2h,nu am vazut alt GS la dark, iar la light ii vezi la orice colt
Back to top Go down
[GM]Dan
Admin



Posts : 125
Join date : 2011-04-27
Age : 43
Location : Bucuresti

vreau si eu ceva Empty
PostSubject: Re: vreau si eu ceva   vreau si eu ceva EmptyFri May 27, 2011 6:05 pm

Darkii au 2 noi GS acum.
Back to top Go down
[GM]Dan
Admin



Posts : 125
Join date : 2011-04-27
Age : 43
Location : Bucuresti

vreau si eu ceva Empty
PostSubject: Re: vreau si eu ceva   vreau si eu ceva EmptyFri May 27, 2011 6:05 pm

Darkii au 2 noi GS acum.
Back to top Go down
auras




Posts : 141
Join date : 2011-05-14
Age : 27
Location : buzau

vreau si eu ceva Empty
PostSubject: Re: vreau si eu ceva   vreau si eu ceva EmptyFri May 27, 2011 6:38 pm

cine ?
Back to top Go down
Santa

Santa


Posts : 52
Join date : 2011-05-14
Age : 29
Location : Medgidia/Constanta

vreau si eu ceva Empty
PostSubject: Re: vreau si eu ceva   vreau si eu ceva EmptyFri May 27, 2011 8:40 pm

cred ca 3...oricum e f bine [GS]Akasha,[GS]Dmx22,[GS]CubCake
Back to top Go down
[GS]Devil

[GS]Devil


Posts : 192
Join date : 2011-05-01
Age : 29
Location : Judet Argesi com.Mihaiesti sat. Valea-Popi

vreau si eu ceva Empty
PostSubject: Re: vreau si eu ceva   vreau si eu ceva EmptyFri May 27, 2011 9:33 pm

felicitari lor merita GS da sper sa nu faca la fel ca si vechi GS din dark cateva saptamani si dupaia pa pa servar lol! lol! lol! lol!
vreau si eu ceva Dmcr

Back to top Go down
http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
[GS]StarFall

[GS]StarFall


Posts : 201
Join date : 2011-05-08
Age : 35
Location : Cluj

vreau si eu ceva Empty
PostSubject: Re: vreau si eu ceva   vreau si eu ceva EmptySat Jun 04, 2011 10:06 am

Sincer sa am spun pe DMx nu lam vazut niciodata inak ca GS ) pe ceilalti de citeva ori
Back to top Go down
[GS]Devil

[GS]Devil


Posts : 192
Join date : 2011-05-01
Age : 29
Location : Judet Argesi com.Mihaiesti sat. Valea-Popi

vreau si eu ceva Empty
PostSubject: Re: vreau si eu ceva   vreau si eu ceva EmptySat Jun 04, 2011 7:45 pm

tocmai ce ziceam mai sus asa se si intampla lol! lol! lol! lol!
vreau si eu ceva Dmcr

vreau si eu ceva Angeldevil

Back to top Go down
http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
Santa

Santa


Posts : 52
Join date : 2011-05-14
Age : 29
Location : Medgidia/Constanta

vreau si eu ceva Empty
PostSubject: Re: vreau si eu ceva   vreau si eu ceva EmptySat Jun 04, 2011 8:20 pm

mda in afara de CubCake care mai intra...restu parca ia luat drk nush unde au disparut toti Suspect
Back to top Go down
Sponsored content





vreau si eu ceva Empty
PostSubject: Re: vreau si eu ceva   vreau si eu ceva Empty

Back to top Go down
 
vreau si eu ceva
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» nu vreau ban
» AS AVEA EU O IDEE PENTRU CEVA EVENTURI
» vreau sa ma mut in dark

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EasyShaiya :: Announcements-Noutati-
Jump to: