Bine ati Venit pe Forum

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

topic special pt cei care vor sa se certe

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
[GS]Devil

PostSubject: topic special pt cei care vor sa se certe   Sat Jun 04, 2011 7:55 pm

mam saturat de comentari aiurea in topicuri schimbati subiecul aiurea cine la postat a postat cu un scop anume nu sa comenteze alti aiurea Razz Razz afro afro afro afro afro

Back to top Go down
View user profile http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
Santa

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Sat Jun 04, 2011 8:22 pm

personal...eu cred ca topicu l'ai cam facut degeaba...nu cred ca o sa vina cineva special sa se certe intrun topic anume...de obicei ne luam la cearta pe unde apucam...cat despre faza de azi mi'a trecut...dar auras ma dezamagit mult....ma dat afara din guild ptr ca eu i'am dat summon ca era sa moara....si tot eu sunt ala "prost" cum zice el...numai am ce comenta la faza asta Suspect
Back to top Go down
View user profile
auras

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Sat Jun 04, 2011 9:26 pm

vroiam sa iti cer scuze pe mess sau in joc depinde unde te gaseam dar dupa ce m-ai injurat oleak pe mess nu mai imi bat capu
Back to top Go down
View user profile
Santa

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Sat Jun 04, 2011 9:50 pm

poti sa iti ti scuzele...nu vreau sa am de a face cu genu asta de oameni Wink ma supar si eu usor dar nu dau vina pe altcineva daca mor sau daca sunt multi pe mn...iar asta a fost una sa ma dai si afara din guild deja a umplut paharu
Back to top Go down
View user profile
SexyLady

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Mon Jun 06, 2011 9:44 am

ok ...yo sunt disponibila sa ma cert cu oricine....care doriti....anuntati-ma:D:D:D:D:D:D:D Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
View user profile
auras

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Mon Jun 06, 2011 9:52 am

sunt doar al tau Smile)
Back to top Go down
View user profile
[GS]Devil

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Mon Jun 06, 2011 5:34 pm

Embarassed Embarassed Embarassed poate o sa fiti mai multi in curand

Back to top Go down
View user profile http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do;jsessionid=25E2C
SexyLady

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Mon Jun 06, 2011 8:35 pm

hmm auras....auras.....pe ce tema vrei sa ne certam???? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
View user profile
smokevll

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Mon Jun 06, 2011 8:51 pm

topicul cu cearta este o idee foare buna pentru ca in joc multi se cearta[foarte multi]cum ar fi:
1.am observat certuri in pvp ..exeplu: azi vreo 4-5 light au atacat un fury iar acel fury a inceput sa se certe cu un light ca sa se bata 1vs1 ca orcine poate castiga la 10vs1[E pvp Neutral daca tu esti un fury trebuie sa asteptam unu dupa altu sa ne batem?]
2.de obicei ca in alte shaiya vin alti sa incerce sh alte servere...ce credeti ca fac acei playeri?Daca nu le place un server sta sa injure in Trade pana se plictisesc
3.Speed Hack/Exploit/Stat'sModed. Foare multi folosesc Speed hack ....nu poate nimeni nega asta Neutral/[Exploit] Assasini dau 6-7crit cu normal hit...Posibil :O?/[Stat's Moded] ..Exemplu? Cred ca cu totii il stiti pe "-NofrienD-" Cum este posibil ca un def sa iti ia 5.6-5.7 crit cu ench in armour [Helment/Top/Pants/Gauntlet/Bots=-500dmg]Noi light i dadeam crit 2k cu ele bun Neutral sh el nu dadea nici macar un miss [Oricum Dan La Rezolvat] Gift Smile
Hmmm cei trebuie serverului? GS/GM mai prudenti[fara atata iertat]GS/GM care sa poata sta mai mult in Joc [[GS]Devil e exeplu el este foarte bun GS dar:-? il rog sa reactioneze la Injuraturi]Gm :-?vad in fiecare zi dar odata la 8-9 ore...
Deci Dan Nu Mai Ierta....sh pune un GM care poate sta on
Sugesti Speed Hack-Exploit : 3-4 zile ban
Stat's Moded: /iclear /eclear sau delete account
Back to top Go down
View user profile
SexyLady

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Mon Jun 06, 2011 8:57 pm

dap ai dreptate in mare parte......dar sa nu uitam pt ce a fost facut topicul Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing asa k datii drumu la cearta Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
View user profile
SexyLady

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Mon Jun 06, 2011 8:58 pm

ahhh sh app....multumim [GS]Devil pt topic:*:*:*:*:*:*
Back to top Go down
View user profile
auras

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Mon Jun 06, 2011 9:02 pm

tu alegi Razz
Back to top Go down
View user profile
SexyLady

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Mon Jun 06, 2011 9:31 pm

ahhh dak tot am inceput cv pe srv macar sa continui aici......bagamias toata ....in morti sh raniti lor....copii facuti din laba......(ma ref doar la astia din IMMO adik , km juma de srv ) dc plm ati plecat din guild maaa???sh u auras dc drq teai dus l dark????
Back to top Go down
View user profile
[GS]Devil

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Mon Jun 06, 2011 9:43 pm

Smile)) ar tr sa vb cu dan sal inchida Smile)Smile)Smile) sa stati iara fara

Back to top Go down
[GS]Devil

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Mon Jun 06, 2011 9:44 pm

smokevll wrote:
topicul cu cearta este o idee foare buna pentru ca in joc multi se cearta[foarte multi]cum ar fi:
1.am observat certuri in pvp ..exeplu: azi vreo 4-5 light au atacat un fury iar acel fury a inceput sa se certe cu un light ca sa se bata 1vs1 ca orcine poate castiga la 10vs1[E pvp Neutral daca tu esti un fury trebuie sa asteptam unu dupa altu sa ne batem?]
2.de obicei ca in alte shaiya vin alti sa incerce sh alte servere...ce credeti ca fac acei playeri?Daca nu le place un server sta sa injure in Trade pana se plictisesc
3.Speed Hack/Exploit/Stat'sModed. Foare multi folosesc Speed hack ....nu poate nimeni nega asta Neutral/[Exploit] Assasini dau 6-7crit cu normal hit...Posibil :O?/[Stat's Moded] ..Exemplu? Cred ca cu totii il stiti pe "-NofrienD-" Cum este posibil ca un def sa iti ia 5.6-5.7 crit cu ench in armour [Helment/Top/Pants/Gauntlet/Bots=-500dmg]Noi light i dadeam crit 2k cu ele bun Neutral sh el nu dadea nici macar un miss [Oricum Dan La Rezolvat] Gift Smile
Hmmm cei trebuie serverului? GS/GM mai prudenti[fara atata iertat]GS/GM care sa poata sta mai mult in Joc [[GS]Devil e exeplu el este foarte bun GS dar:-? il rog sa reactioneze la Injuraturi]Gm :-?vad in fiecare zi dar odata la 8-9 ore...
Deci Dan Nu Mai Ierta....sh pune un GM care poate sta on
Sugesti Speed Hack-Exploit : 3-4 zile ban
Stat's Moded: /iclear /eclear sau delete account
ala e auras Smile) el zice ca mereu pvp la el e doar 1 vs 1 Smile)

Back to top Go down
SexyLady

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Mon Jun 06, 2011 9:45 pm

nui nik fac yo altu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
View user profile
[GS]Devil

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Mon Jun 06, 2011 9:45 pm

ii spun sa le inchida pe toate care le faci Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Back to top Go down
SexyLady

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Mon Jun 06, 2011 9:47 pm

hmmm so vad sh p asta....dar nu cred k mere asa tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Back to top Go down
View user profile
[GS]Devil

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Mon Jun 06, 2011 9:49 pm

Smile) =))=))=))=))=))=))=)) vedem prima data daca o sal inchida pe asta
=))

Back to top Go down
SexyLady

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Mon Jun 06, 2011 9:53 pm

ok lasa k mai vedem nu ma supi k ma cert sh cu u Cool Cool
Back to top Go down
View user profile
auras

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Mon Jun 06, 2011 10:07 pm

ma devil nu te mai caca pe tine atata ca nu zic ca pvp-u e 1 vs 1 dar atata timp cat sunteti dublu decat noi si mai dati cu pog/untouchable/reflect cum sa nu te enervezi.
Si diana dute drq Smile) prea te iei la cearta repede m-am dus la darkie ca sa egalez balanta la pvp repede tu ca o batranica sa le stie pe toate care barfesc la colt Smile)
Back to top Go down
View user profile
SexyLady

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Mon Jun 06, 2011 10:16 pm

mdea ms dar nus asa de batrana draga...sh imi bag pl in tot k nu mai ma intereseaza de nik....din cauza multora k u sa dus drq srv.... Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Laughing da hai sti cv veziti de jocu tau sh gata....nu sti de gluma Arrow lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
auras

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Mon Jun 06, 2011 10:25 pm

Smile)
Back to top Go down
View user profile
[GS]StarFall

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Wed Jun 08, 2011 6:14 am

Nice Topic dar noi jcuatorii tot una ne certam in alte topicuri : ))

Back to top Go down
View user profile
[GS]Devil

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   Wed Jun 08, 2011 12:12 pm

special pt asta am facuto si auras gura mica ca acu sunteti mult peste light ce faceau darci daca nu muta dan din light la dark iti spun eu nimic 50% din dark sunt de fapt light mutati

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: topic special pt cei care vor sa se certe   

Back to top Go down

topic special pt cei care vor sa se certe
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» SYM VTS Special Edition
» Talking with friends topic!!!
» Lucky / Unlucky days
» Emoticon Code from Neopets!
» Music . Which kind of music you like ?